Tydzień ferii, na który zaprosiliśmy młodych oleśniczan już za nami. Wszyscy zgodnie potwierdzili, że było ekscytująco i bombowo!!!! Bo też i działo się na nich wiele. Warsztaty z programowania prowadzone przez p. Patrycję Skrzypczyk dostarczyły mnóstwo emocji, kiedy zaprogramowane mboty toczyły mecz piłkarski, warsztaty „Kuroterapia, zajęcia z kurami, królikami”, podczas których można się było zaprzyjaźnić z królikami i kogutami Heniem i Kamilem. Wizyta w kinie „Spirala” i film „Sekretne życie zwierzaków domowych”, warsztaty kulinarne Fundacji PolskieDzieciorg. Poza tym zajęcia plastyczne, sportowe i hicior półkolonii – szaleństwo na trampolinach w GoJump. A wszystko to pod troskliwą opieką pań: Katarzyny Bruzdewicz i Patrycji Bełzy, Zimowisko było współfinansowane przez Urząd Miasta Oleśnica w ramach zadania publicznego pn. „Zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych”